Języki których uczymy

Kursy Cambridge

Język angielski

Czy wiesz, że język angielski zna około 1,5 miliarda osób na świecie? To właśnie dlatego w Pear oferujemy kursy języka angielskiego, które dają lepszy dostęp do wiedzy. Wiele materiałów, również naukowych, jest dostępnych jedynie w tym języku, a my pomagamy naszym uczniom je zrozumieć!

Podróżując po świecie, dzięki umiejętnościom nabytym na naszych kursach, nie będziesz czuć się obco. Zawsze znajdziesz kogoś, kto choć na podstawowym poziomie mówi po angielsku, a Ty będziesz w stanie z nim swobodnie rozmawiać.

Co więcej, gramatyka angielska jest stosunkowo łatwa do opanowania, a dzięki naszym kursom szybciej niż przy trudniejszych językach opanujesz jej podstawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka angielskiego w Pear!

Kurs Hiszpańskiego

Język hiszpański

Czy wiesz, że językiem hiszpańskim dogadasz się nie tylko w Hiszpanii, ale również w wielu innych krajach? Właśnie dlatego w Pear oferujemy kursy języka hiszpańskiego. Język hiszpański jest trzecim najczęściej używanym językiem na świecie!

Dzięki naszym kursom, będziesz mógł porozumieć się w języku hiszpańskim nie tylko w Hiszpanii, ale również w Argentynie, Chile, Urugwaju, Peru, Wenezueli, Meksyku i wielu innych krajach. Język ten jest melodyjny i pięknie brzmiący, co sprawia, że nauka jest przyjemnością.

Choć gramatyka hiszpańska może stanowić pewne wyzwanie, nasze kursy są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci ją opanować. Któż by nie chciał dogadać się z Enrique Iglesiasem w jego rodzimym języku?

Kurs Koreańskiego

Język koreański

Czy wiesz, że językiem koreańskim, jako językiem ojczystym, posługuje się 1,5% ludności, czyli 77 milionów osób? To właśnie dlatego w Pear oferujemy kursy języka koreańskiego. Język ten ma bardzo prosty alfabet, co jest wbrew popularnej opinii o językach azjatyckich.

Znając język koreański, podczas oglądania dram łatwiej i szybciej wyłapiesz wszystkie smaczki językowe. Kiedy poznasz alfabet, będziesz mieć możliwość czytania webtoonów, czyli koreańskich komiksów. Ciekawostką jest to, że pisany koreański jest inny od mówionego.