Język hiszpański

Early Spanish (3-7 lat)

Podczas zajęć z języka hiszpańskiego dla przedszkolaków dzieci uczą się poprzez zabawy, taniec, śpiew oraz sensorykę. Korzystają z całej masy pomocy metodycznych bawiąc się, by nauka języka przychodziła naturalnie tak, jak uczą się języka ojczystego. Dzieci nie uczą się samych słówek – do komunikacji potrzebne są pełne zdania i tak też uczymy w naszej szkole językowej.

Young Spanish (1-6 klasa SP)

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci z klas 1-6 szkoły podstawowej. Podczas nauki, dzięki zapleczu pomocy metodycznych, gier i różnorakich aktywności kursanci zdobędą umiejętności językowe z zakresu języka hiszpańskiego. Uczniowie będą potrafili komunikować się w języku hiszpańskim, poznają słownictwo (nie w izolacji!) oraz podstawowe zasady gramatyczne. Zajęcia prowadzone po hiszpańsku!

Teens spanish

Jest to kurs szyty na miarę potrzeb nastolatków od 7 klasy szkoły podstawowej do końca szkoły średniej. Przygotowuje on kursantów do egzaminów i certyfikatów języka hiszpańskiego. Uczeń oprócz słownictwa i gramatyki poznaje również elementy literatury hiszpańskiej

Adult Spanish

Kurs języka hiszpańskiego dla dorosłych! Wyjeżdżasz na wakacje do krajów hiszpańskojęzycznych? Może chcesz oglądać seriale po hiszpańsku? A może podoba Ci się ten dźwięczny język i też chcesz tak pięknie i płynnie mówić? Podczas zajęć z języka hiszpańskiego od zera nauczysz się podstawowych zwrotów, słownictwa oraz zasad gramatycznych, co pomoże Ci zacząć się komunikować. Natomiast na wyższych poziomach zgłębisz tajniki języka hiszpańskiego i udoskonalisz go.