JĘZYK ANGIELSKI

Kursy Językowe Szczecin Online
Odkryj Szeroką Ofertę Kursów Języka Angielkiego w Pear!

Czy szukasz kursu językowego, który spełni Twoje indywidualne potrzeby i cele? W Pear, oferujemy szeroki wybór kursów językowych dla różnych grup wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania.

Nasz Baby Babble Explorer to kurs dla dzieci do 3 roku życia, prowadzony razem z rodzicami. Zajęcia trwają 35 minut i odbywają się dwa razy w tygodniu. Dzięki naszej autorskiej metodzie, dzieci uczą się języka angielskiego poprzez doświadczenie, zabawę, śpiew, taniec i eksperymentowanie.

Early Learner

Nasz Early Learner to kurs językowy dla przedszkolaków, który pozwala dzieciom na naukę języka angielskiego poprzez zabawę i interakcje. Dzieci uczą się pełnych zdań i prostych struktur gramatycznych, a nie tylko pojedynczych słówek.

Young Learner NGL

Kurs językowy dla uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej w oparciu o innowacyjne podręczniki i materiały od National Geographic Learning. Zapomnij o nudnych, przestarzałych podręcznikach i ćwiczeniach. NGL pokazuje kursantom prawdziwy świat i wzbogaca naukę języka angielskiego poprzez ciekawe i angażujące projekty, przepiękne zdjęcia i prawdziwe historie dotyczące otaczającego nas świata. Kursanci korzystają z ogromnej biblioteki gier i zabaw językowych, monitora interaktywnego i mnóstwa pomocy metodycznych. Doświadczanie, eksplorowanie, rywalizacja – to wszystko aktywizujące różne ośrodki w mózgu wspomaga proces uczenia się.

JUNIOR Learner NGL

To kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty dla uczniów 7-8 klasy szkoły podstawowej. Podczas zajęć kursanci poznają i oswoją się ze wszystkimi elementami egzaminu. Powtórzą wszystkie treści wymagane podczas egzaminu ósmoklasisty. Poznają techniki i triki, które pomogą im w sytuacji stresowej poczuć się bezpiecznie. Napiszą kilka egzaminów próbnych po to, by oswoili się ze strukturą egzaminu i przyzwyczaili do bycia ocenianym. Dzięki temu egzamin kończący szkołę podstawową będzie dużo przyjemniejszy, a wynik będzie najlepszy możliwy dla każdego ucznia, ponieważ przystąpią do niego przygotowani.

TEENS NGL

Kurs językowy dla uczniów szkoły średniej. National Geographic Learning wspiera nowoczesne metody nauczania. Nie uczymy osobno słownictwa, ani suchych reguł gramatycznych. Dzięki renomowanym podręcznikom, które nadążają za postępującym światem uczniowie szkół średnich doskonalą swoje umiejętności językowe na takim poziomie, który pozwoli im dyskutować, komunikować się i rozwijać w języku angielskim. Kursant nie tylko swobodnie porozmawia z native speakerem podczas wyjazdu, ale będzie mógł rozwijac swoje pasje, czytać książki, oglądać filmy i filmiki na YouTube po angielsku bez żadnego problemu.

TEENS CERTYFIKATY I EGZAMINY

To kurs przygotowujący do matury rozszerzonej oraz certyfikatów językowych dla uczniów kończących szkołę średnią. Kursant spokojnie zdać maturę podstawową z języka angielskiego, ale również rozszerzoną. Poznaj tricki i hacki egzaminacyjne tak, by nie czuł się zaskoczony podczas egzaminu. Przećwiczy przebieg części ustnej oraz pisemnej, wzmocni swoje mocne strony i popracuje nad słabszymi. Podbuduje pewność siebie, co pozwoli mu zminimalizować stres. Podczas egzaminów próbnych oswoi się z byciem ocenianym oraz sprawdzi swoje umiejętności, by wiedzieć na czym skupić się w dalszej części kursu.

Angielski dla kobiet

Zawsze chciałaś nauczyć się języka angielskiego? A może wstydziłaś się zajęć w koedukacyjnych grupach, bo z językiem miałaś kontakt dawno temu? Angielski dla kobiet to przestrzeń, w której przy kawie, herbacie, smacznym ciastku (a czasem winku 😉 ) nauczysz się i będziesz trenować znajomość języka angielskiego. W przyjaznej atmosferze fajnych babeczek i super lektorki poplotkujesz, pośmiejesz się, pograsz w fajne gry – a to wszystko po angielsku!

Adults ngl

Kurs dla dorosłych to kurs oparty na podręcznikach National Geographic Learning. Niech nie zwiedzie Cię pierwsze zdanie! To nie są zajęcia, podczas których uzupełniasz luki w zdaniach i przepisujesz z tablicy. W Pear nawet dorośli biorą udział w ciekawych aktywnościach, analizują social-media, czytają artykuły, analizują filmy, seriale i grają w angażujące gry językowe. Jeśli chcesz nauczyć się języka angielskiego na każdym poziomie, ale jednocześnie nie tkwić z nosem w ćwiczeniach przez całe 90 min to są to zajęcia idealne dla Ciebie.