Języki których uczymy

Język angielski

Czy wiesz, że język angielski zna około 1,5 miliarda osób na świecie? Język angielski daje lepszy dostęp do wiedzy – wiele materiałów, również naukowych można dostać jedynie w tym języku! Podróżując po świecie nie będziesz czuć się obco, bo zawsze znajdziesz kogoś, kto choć na podstawowym poziomie mówi po angielsku. Gramatyka jest stosunkowo łatwa do opanowania, dzięki temu szybciej niż przy trudniejszych językach opanujesz jej podstawy.

Język hiszpański

Czy wiesz, że językiem hiszpańskim dogadasz się poza Hiszpanią? Język hiszpański jest 3 najczęściej używanym językiem na świecie! Prócz Hiszpanii porozumiesz się w nim w Argentynie, Chile, Urugwaju, Peru, Wenezueli, Meksyku i wielu innych. Język ten jest melodyjny i pięknie brzmiący. Gramatyka może stanowić małe wyzwanie, ale warto! Któż by nie chciał dogadać się z Enrique Iglesiasem w jego rodzimym języku?

Język koreański

Czy wiesz, że 1,5% ludności, czyli 77 milionów osób posługuje się językiem koreańskim, jako językiem ojczystym? Język ten ma bardzo prosty alfabet – wbrew popularnej opinii o językach azjatyckich. Znając język koreański podczas oglądania dram łatwiej i szybciej wyłapiesz wszystkie smaczki językowe. Kiedy poznasz alfabet będziesz mieć możliwość czytania webtoonów, czyli koreańskich komiksów. Czy wiesz, że pisany koreański jest inny od mówionego?