Pear - Centrum Językowe

We teach future heroes

NASZA METODYKA

Czy wiesz, że nauka samych słówek i suchych reguł gramatycznych to już przeżytek? Innowacyjna nauka języków obcych pozwala zdobyć umiejętności komunikacyjne, które przydadzą się na każdym etapie życia nie tylko podczas wyjazdów wakacyjnych, ale również w szkole, pracy, w kinie, czy podczas egzaminów i certyfikatów. W Pear uczniowie od początku nauki nie uczą się słów w izolacji, a poznają słowa występujące w zdaniach z użyciem prawidłowych struktur. Umieszczenie ich z czasem w ramy nazw i zasad gramatycznych sprawia, że nauka staje się bardziej skuteczna, zrozumiała i płynna! Płynna dlatego, że uczeń nie musi od nowa uczyć się struktur, bo potrafi ich już poprawnie używać! Podczas naszych zajęć wykorzystujemy innowacyjne materiały, korzystamy z nowoczesnych technologii (monitor interaktywny, telefony, tablety, projektory), tworzymy gry szyte na miarę potrzeb naszych uczniów. Idziemy z duchem czasu po to, by nasza szkoła językowa była idealnie dostosowana do zmieniającego się świata.

Zajęcia online

KURSY ONLINE

Kursy online w naszej szkole językowej cieszą się tak samo dużym zainteresowaniem, jak kursy stacjonarne. Możesz łączyć się z lektorem z dowolnego miejsca na świecie, nie utkniesz w korkach jadąc na zajęcia, a nawet dołączysz do zajęć w pidżamie pijąc kawę w ulubionym kubku. Zajęcia prowadzimy głównie na discordzie – dzięki temu czat z lektorem jest dostępny cały czas, więc zawsze masz go na wyciągnięcie ręki. Kursy grupowe organizowane są w maksymalnie 4-osobowych grupach. Indywidualne dostosowujemy do Twojego planu dnia. Często wyjeżdżasz? Masz zmienny grafik? Nie szkodzi! Jest możliwość umawiania się z lektorem na zajęcia z tygodnia na tydzień i dostosowania harmonogramu spotkań pod Ciebie.

Kursy Językowe

Wiele osób odczuwa strach i niepokój przed nauką języków obcych. Jednak, nie ma się czego bać, nieważne czy chcesz uczyć się Angielskiego, Hiszpańskiego czy Koreańskiego, w naszej szkole językowej, nauka języków stała się znacznie łatwiejsza i bardziej dostępna niż kiedykolwiek wcześniej! Dzięki szerokiej ofercie kursów językowych; Kursów online dopasowanych do Twojego indywidualnego poziomu językowego, oraz kursów językowych z Angielskiego i Hiszpańskiego prowadzonych lokalnie w Szczecinie, możesz przełamać swój strach i podjąć pierwszy krok do lepszej przyszłości! Nauka nowych języków pozwoli otworzyć Ci lepiej poznawać inne kultury oraz wystawić się na nowe doznania. Kursy językowe w Pear Centrum Językowym to nie tylko świetny trening dla umysłu ale także dobra zabawa! Wykwalifikowana kadra lektorska jest zawsze chętna by odpowiedzieć na nurtujące pytania, niezależnie od kursu! Nowoczesna metodyka nauczania języków, połączona z przyjacielską atmosferą tworzy niepowtarzalny klimat Pear – Centrum Językowe.